.

.

Контролниот прекинувач за влечење на Acdelco одговара Изберете: 2008- Chevrolet Cobalt, 2008- Pontiac G5

Контролниот прекинувач за влечење на Acdelco одговара Изберете: 2008- Chevrolet Cobalt, 2008- Pontiac G5

DEN 3.00
Износ

Прекинувачот за контрола на влечење на оригиналната опрема Acdelco GM открива разлики во брзината на ротационото работење за да утврди дали тркалата изгубиле влечење и е замена препорачана за ГМ за оригиналните компоненти на вашето возило. Овој прекинувач за контрола на влечење е произведен за да одговара на вашето ГМ возило, обезбедувајќи ги истите перформанси, издржливост и услужен век што го очекувате од Generalенерал моторс. ГМ-препорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило. Нуди квалитет, сигурност и издржливост на ГМ ОЕ. Произведено со спецификација на Оригинална опрема за ГМ за вклопување, форма и функција. Инженерски и тестирани според највисоките стандарди. Одговара Изберете : 2008-2010 Chevrolet Cobalt 2008-2009 Pontiac G5 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите