.

.

Крајни сопирачки предни и задни полуметални подлошки за сопирачките и комплет за ротор со хардвер WM81097

Крајни сопирачки предни и задни полуметални подлошки за сопирачките и комплет за ротор со хардвер WM81097

DEN 1.67
Износ

Полуметална подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротори е безболно, економско решение за истрошени сопирачки. Комплетен со влошки за сопирачките, роторите и хардверот од не'рѓосувачки челик, овој комплет е дизајниран директно да ги замени фабричките сопирачки на вашето возило. Полуметалните влошки на сопирачките се долготрајни и го враќаат чувството на педалот за фабрички сопирачки. Секој ротор е индивидуално избалансиран за да се спречи вибрациите на роторот и да се зголеми безбедноста. Крајните сопирачки комплети за сопирачките се дизајнирани специјално за вашето возило. Внесете го вашето возило за да обезбедите соодветно вклопување. Крајни сопирачки предни и задни полуметални подлошки за сопирачките и комплет за ротор со хардвер WM81097. . Вклучува полуметални влошки за сопирачките, роторите и хардверот за инсталирање од не'рѓосувачки челик Полу-металните влошки на сопирачките се долготрајни и го враќаат тоа чувство на педалот за фабрички сопирачки. . Директно ги заменува фабричките сопирачки, секој комплет е специјално дизајниран да одговара на вашето возило совршено. Безболното решение за враќање на истрошените сопирачки. . Fits : Chevrolet Astro 2003-2005; Шевролет лавина 1500 2002; Chevrolet Silverado 1500 1999-2006; Chevrolet Silverado 1500 Classic 2007; Chevrolet Suburban 1500 2000-2002; Chevrolet Tahoe 2000-2002; GMC Safari 2003-2005; GMC Sierra 1500 1999-2006; GMC Sierra 1500 Classic 2007; GMC Yukon 2000-2002; GMC Yukon XL 1500 2000-2002.

R

Им се допаѓа и на купувачите