.

.

Собранието на регулаторот на прозорецот RPT- се вклопува во Изберете: 2004- Тојота Приус, 2007 година- Тојота Јарис

Собранието на регулаторот на прозорецот RPT- се вклопува во Изберете: 2004- Тојота Приус, 2007 година- Тојота Јарис

DEN 2844.80
Износ

Собранието на регулаторот на прозорецот Аисин изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме регулатор на прозорецот за напојување на прозорецот за буквално секој автомобил на патот денес. Собранието на регулаторот на прозорецот AISIN се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. AISIN RPT-074 Power Window Regulator Assembly Fits Select : 2004-2015 TOYOTA PRIUS 2007-2012 TOYOTA YARIS 2005-2010 TOYOTA SCION TC 2008-2014 TOYOTA SCION XD 2012-2015 TOYOTA PRIUS PLUG-IN and more - add your vehicle to our fit додаток за проверка.

R

Им се допаѓа и на купувачите