.

.

Сензорот за брзина на тркалото на моторот- Абс се вклопува во Изберете: 2005- Форд Ф150, Форд Ф- наследство

Сензорот за брзина на тркалото на моторот- Абс се вклопува во Изберете: 2005- Форд Ф150, Форд Ф- наследство

DEN 0.33
Износ

Амортизерот на шок на моторнифт се дизајнирани и тестирани за да ги исполнат спецификациите на ОЕ за издржливост и сигурност во екстремни услови. Тие се произведени според строги стандарди, обезбедувајќи трајна издржливост. Овие се спротивставуваат на абразија и корозија на животната средина. Motorcraft ABS Speed ​​Sensor се вклопува во Изберете : 2005-2006 Ford F150 2004 Ford F-150 Heritage 2006 Lincoln Mark Lt и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите