.

.

- Мерач на притисок за прскање на согорување на нафта

- Мерач на притисок за прскање на согорување на нафта

DEN 415.84
Износ

Боја на предметот : Црна ставка Големина : 49*8*3,5 см. Вклучува : Комплет за тестер за мерачи на притисок со носење кутија вклучува различни црева, фитинзи и стеги, тоа е притисок на пумпата за вбризгување на гориво, тестер за мерење на притисок на согорување на нафта. Случај за носење за портаблета и сосочен. Помогнете да означите дали пумпата за гориво е неисправна или неконзистентна во протокот на притисок. Лесно за читање на мерач со двојна скала. Universal Fit за повеќето автомобили, авто и возила.

R

Им се допаѓа и на купувачите