.

.

Крајни сопирачки предни и задни керамички подложни сопирачки и комплет за ротор со хардвер WM81323

Крајни сопирачки предни и задни керамички подложни сопирачки и комплет за ротор со хардвер WM81323

DEN 1822.88
Износ

Керамички сопирачки подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротор е безболно, економско решение за истрошени сопирачки. Комплетен со влошки за сопирачките, роторите и хардверот од не'рѓосувачки челик, овој комплет е дизајниран директно да ги замени фабричките сопирачки на вашето возило. Керамичките влошки за сопирачките се долготрајни, тивки и создаваат помалку прашина. Секој ротор е индивидуално избалансиран за да се спречи вибрациите на роторот и да се зголеми безбедноста. Крајните сопирачки комплети за сопирачките се дизајнирани специјално за вашето возило. Внесете го вашето возило за да обезбедите соодветно вклопување. Крајни сопирачки предни и задни керамички подложни сопирачки и комплет за ротор со хардвер WM81323. . Вклучува влошки за керамички сопирачки, ротори и не'рѓосувачки челик Инсталирање на хардвер, керамички влошки за сопирачките се долготрајни, тивки и создаваат помалку прашина. . Директно ги заменува фабричките сопирачки, секој комплет е специјално дизајниран да одговара на вашето возило совршено. Безболното решение за враќање на истрошените сопирачки. . Fits : Lexus GS350 2009-2011; Lexus GS450 H 2009-2011; Lexus GS460 2009-2011; Lexus IS350 2009-2011.

R

Им се допаѓа и на купувачите