.

.

Премиум повторно воспоставен сопирач за сопирачките, влови за сопирачки со сопирачки

Премиум повторно воспоставен сопирач за сопирачките, влови за сопирачки со сопирачки

DEN 1.67
Износ

WBR Friction Подготвен прекорен калипер на сопирачките, повторно воспоставено од производството на Калипер - Производителот препорачува замена на дебеломер во парови. Сите премија CBR Calipers се повторно воспоставени за да одговараат на точниот изглед и функција на единицата за оригинална опрема. Повторно воспоставено во Производството во САД, WBR Premium Calipers доаѓаат „подготвени за триење“, овозможувајќи ви да ја изберете вашата омилена марка на подлогата за сопирачките. Вклучен е целиот неопходен хардвер - замолчување на треперите што се продаваат одделно. Карактеристики и придобивки : Заштита за инхибирање на корозија подготвена од триење Нов хардвер за монтирање на клучеви Нови заптивки, О-прстени и чизми природен надворешен финиш долг живот и функција дури и во тешки клими Брза, лесна, економична и совршена инсталација на вклопување обезбедува долг живот и максималните перформанси го одржуваат Точен OE изглед WBR Премиум повторно воспоставен сопирач на сопирачките, влошки за сопирачките.

R

Им се допаѓа и на купувачите