.

.

Група AFFB351Gray Универзална рамна крпа сива предна обвивка за седиште во автомобил со освежувач на воздухот

Група AFFB351Gray Универзална рамна крпа сива предна обвивка за седиште во автомобил со освежувач на воздухот

DEN 3.00
Износ

Овој шик дизајн е стилски начин за зачувување и проширување на животниот век на вашите места. Овие корици се специјално дизајнирани да одговараат на седиштата со вградени безбедносни ремени, така што можете да бидете безбедни и стилски. Покривањето со сивото полиестерско седиште на FH Group доаѓа во бои како беж, црна и сива боја. Вклучува освежувач на бонус воздух. Број на дел од производителот : AFFB351 Gray102 Пакетот вклучува : 2 капаци на седиштата на корпи. Материјал : рамна крпа / полиестер . Совет за чистење : машина за перење, суво на воздух . Специјална техника за шиење овозможува распоредување на странично воздушно перниче - официјално тестирана!. Страничен патент направен вграден безбедносен појас компатибилен. Лесно лизгање и прилагодливите ленти прават инсталација, отстранување и пренасочување на ветре. Назад на капаци на корпи направени од издржлива истегната ткаенина со џеб за лесно складирање. Инженерски за сместување на традиционални и загреани места. Само компатибилен со отстранливи потпирачи за глава или потпирачи за рака. Проверете го вашето возило пред да го купите.

R

Им се допаѓа и на купувачите