.

.

Единствени поволни цени Замена на плочата за покривање на плочата за филтрирање на мали кабини за Chevy Silverado, GMC

Единствени поволни цени Замена на плочата за покривање на плочата за филтрирање на мали кабини за Chevy Silverado, GMC

DEN 223.52
Износ

Покривањето за пристапот до филтерот за воздух може да ја задржи прашината, особено ако живеете на пат во рурално подрачје. За да го решите проблемот со ниту една фабричка кабина за филтрирање на кабината, така што треба да додадете филтер и да ја користите оваа пристапна врата лесна за инсталирање, прилепувајте десно, без комплицирани чекори и не се потребни комплицирани алатки. Ова е производ што не е OEM, само додаток. Тоа е соодветно за GMC Sierra 1500 2007-2014, за GMC Sierra 3500 HD 2007-2013, за Chevrolet Silverado 3500 Classic 2007, за Cadillac Escalade ESV 2007-2014, за Chevrolet Silverado 1500 2007-2014, за Chevrolet Suburban 1500 2007-20131313131313-2013 , за Chevrolet Silverado 3500 HD 2007-2013, за Cadillac Escalade 2007-2014, за Chevrolet Suburban 2500 2007-2013, за GMC Yukon 2007-2014, за GMC Yukon XL 1500 2007-2013, за GMC Sierra 2500 HD 2007-2013 За GMC Yukon XL 2500 2007-2013, за Chevrolet Avalanche 2007-2013, за Chevrolet Silverado 2500 HD 2007-2013, за Chevrolet Tahoe 2007-2013, за Cadillac Escalade Ext 2007-2013. Единствени поволни цени Замена на плочата за филтрирање на плочата за филтрирање на мали кабини за Chevy Silverado, GMC Easy за инсталирање, прилепува десно внатре. Добра замена за стариот или лошиот. Направено од пластика, за долго време на услуга, што е трајно, практично. OE Број : 259-200, 22759208. Димензија : 29.8x3.7x2.6cm/11.73 "x1.46" x1.02 "(L x w x h). Дијаметар на дупка : 4mm/0.16". Пакетот вклучува : 1 x Кабинска плоча за покривање на филтер за воздух.

R

Им се допаѓа и на купувачите