.

.

Црниот патент за затворање опрема за промена на копчето за менување на копчето за авто -автомобил

Црниот патент за затворање опрема за промена на копчето за менување на копчето за авто -автомобил

DEN 319.68
Износ

Покрив за промена на копчињата за затворање на црниот патент за автоматски автомобили : Име на производот : Копчиња за промена на автомобилот Покрив Материјал : Најлон, Котн БлендсКолор : Black Size : 10 x 5,5см/ 3,9 "X 2.2 " (L*D) Нето тежина : 25 Gpackage Content : Содржина на содржина : 1 содржина : 1 содржина : 1 X CAR SHING CLANB COLKEDSCRIPTION : Устата на ова капакот на копчето за промена на автомобилот има затворање на патент и лесно ќе се инсталира. Излез и лесен за чистење со мек материјал. Тоа е погодно за повеќето копче за промена на автомобилот. Покрив за промена на копчето за затворање на црниот патент за името на производот за автомобили Име на производот : капакот на копчето за промена на автомобилот. Големина : 10 x 5,5см/ 3,9 "x 2,2" (l*d); боја : црна. Нето тежина : 25g; Материјал : најлон, мешавини од количина. Содржина на пакетот : капакот на копчето за промена на автомобилот 1 x.

R

Им се допаѓа и на купувачите