.

.

Замената на склопот на вентилаторот за ладење Rept Компатибилен со 2008 година- Радијатор на Toyota Highlander

Замената на склопот на вентилаторот за ладење Rept Компатибилен со 2008 година- Радијатор на Toyota Highlander

DEN 732.00
Износ

PRODUCT SPECIFICSFitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Type : Radiator Fan Design : Dual fan Notes : Fan blade, motor, and shroud Replaces OE Number : 1671131360-PFMReplaces Partslink Number : TO3115155 Interchange Part Number : 621174,FA70723,1671131360-PFM,TO3115155 Warranty : 1-year гарантирано од неограничено-километража од компоненти со највисок квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtile со следниве возила : Toyota2008-2009 Подмодел : база, ограничен, спорт) за модели без влечење пакет2010 Highlander (подмодел : база, ограничен, SE, спорт) Јапонија изградено возило, за модели без пакет за влечење го заменува бројот на ОЕ : 1671131360-PFM. Го заменува бројот на делови : TO3115155. Број на размена на дел : 621174, FA70723,1671131360-PFM, TO3115155. Се вклопува во Изберете : 2008 Toyota Highlander Medium 2009-2010 Toyota Highlander и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите