.

.

Замена RF резервна копија на камерата компатибилна со 2013 година- Форд фузија обоена

Замена RF резервна копија на камерата компатибилна со 2013 година- Форд фузија обоена

DEN 0.33
Износ

Спецификации на производи Производ Подготовка : Директен фитрекометен употреба : ОЕ замена на еднаквост : Продадена индивидуално Конектор Тип : Wired Colored Camera : Colored Camera Тип : Вграден камерафеат : линии на далечина, водоотпорен агл : 120 степени. FO1960103 Warranty : 1-годишна гаранција за неограничена милест, со снимање на снимање од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. : Ford2013-2016 Фузија го заменува бројот на ОЕ : ES7 Z19 G490 A. Го заменува бројот на делови : FO1960103. Се вклопува во Изберете : 2013-2016 Ford Fusion и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите