.

.

Viper Vanity Dart Bitch Soft Tip Darts Grams, Viper Underground Pool Bitch Cue и Casemaster Q-Vault Supreme Black Cue Case

Viper Vanity Dart Bitch Soft Tip Darts Grams, Viper Underground Pool Bitch Cue и Casemaster Q-Vault Supreme Black Cue Case

DEN 3983.84
Износ

Тврдете ја вашата доминација во текот на играта ноќ со Viper Vanity Dart Bitch Soft Tip Darts 16 грама, Viper Underground Pool Bitch Cue и Casemaster Q-Vault Supreme Black Cue Case Bund! Вашите ривали ќе знаат подобро отколку да ве одведат лесно откако ќе ве видат со ова застрашувачко комбо! Користено со буквално секоја електронска табла и повеќето табли со сисал, суетата пикадо се изградени околу обложените буриња од легура од месинг. Самата легура е издржлива и ефтина, додека рачно насликани прстени на бурињата овозможуваат полесен зафат и осигурувајте дека вашите фрлања се постојано точни. Пикадо, исто така, се карактеризираат со алуминиумски шахти кои користат механизам за заклучување за да ги соберат барелите посигурно; Овие шахти се доволно цврсти за да издржат какво било влијание, но сепак доволно лесни за да пловат непречено низ воздухот со секое фрлање. Понатамошно подобрување на нивната способност за летање се летовите, кои се фалат со вашиот избор на неколку впечатливи дизајни. Вклучени со „Ванити пикадо“ се дополнителен сет од три летови, најлонски шахти и заштитници на летот, шест дополнителни совети, алатка за поправка на стрела и случај на лукс Дарт Пал. Откако ќе ги освоите ривалите за стрелање, можете да се преселите во базенот со кучката за базен. Вграден за последно од канадскиот јавор, овој знак ќе биде ваш верен придружник со години откако за прв пат ќе го запознаете со вашиот противник. Зачудувачкиот мотив отпечатен на него ќе ве изгледа како вообичаен професионалец за време на секоја игра, а неговиот про -слаб ќе го направи секој мозочен удар да се чувствува екстра мазен, што значи дека ќе пукате како и еден. Неговиот слоевит Le Pro Seper Condes ги задржува грешките на минимум со обезбедување постојан зафат на Cuuball, додека вратилото и задникот се прицврстени заедно преку лесни зглобови од не'рѓосувачки челик, оптимизирајќи ги повратните информации од секој истрел. Врховен случај Q-Vault е исто така предвиден за лесен (и безбеден) транспорт. Дарт буриња се направени од обложена легура од месинг и може да се пофали со неспоредлива издржливост. Прстените со рачно насликани на бурињата го олеснуваат фаќање и секое фрлање постојано прецизно. Лесните алуминиумски шахти и летовите за печатење на суета обезбедуваат непречено да летаат вашите пикадо. Вклучува дополнителни совети, шахти, летови и заштитници на летот, алатка за поправка и куќиште за носење. CUE е направен од канадски јаворов дрвено за дополнителна издржливост и долговечност.

R

Им се допаѓа и на купувачите