.

.

Кондензатор на климатик Kool Vue компатибилен со Scion IM, - Toyota Corolla IM Aluminum Core

Кондензатор на климатик Kool Vue компатибилен со Scion IM, - Toyota Corolla IM Aluminum Core

DEN 672.16
Износ

Кондензор за климатик Kool Vue, алуминиум, паралелен вид на проток, фабрички финиш 100% тестирано, 100% тестиран протек, изграден со специфична алуминиумска легура за максимална ефикасност на ладење и отпорност на корозија. Kool Vue е познат бренд за автомобилски делови што одговара на која било од вашите потреби за замена на огледалото. Најдобриот производител за делови од возила и додатоци Kool Vue Air Clateramer Condenser компатибилен со Scion IM, 2017 - 2018 Toyota Corolla IM Aluminum Core го заменува OE Бројот : 8845012340. Заменува Parts Link Број : SC3030108. Број на размена на дел : 730001.8845012340, SC3030108. Fit : Direct Fit. Продадена количина : продадена индивидуално.

R

Им се допаѓа и на купувачите