.

.

Кондензатор на климатик Kool Vue компатибилен со BMW 528i, - BMW 550i GT xDrive, - BMW 550i GT, - BMW 550i xDrive Aluminum Core

Кондензатор на климатик Kool Vue компатибилен со BMW 528i, - BMW 550i GT xDrive, - BMW 550i GT, - BMW 550i xDrive Aluminum Core

DEN 2240.00
Износ

Кондензор за климатик Kool Vue, алуминиум, паралелен вид на проток, фабрички финиш 100% тестирано, 100% тестиран протек; Изградена со специфична легура на алуминиум за максимална ефикасност на ладење и отпорност на корозија. Kool Vue е познат бренд за автомобилски делови што одговара на која било од вашите потреби за замена на огледалото. Најдобар производител за делови од возила и додатоци Kool Vue Air Claterer Condenser компатибилен со BMW 528i во 2011 година. 2010 - 2017 BMW 550i GT x Drive. 2010 - 2015 BMW 550i GT. 2011 - 2016 BMW 550i x Drive Алуминиумско јадро го заменува OE Бројот : 64536805452. Заменува број на делови : BM3030128. Број на размена на дел : 73896.64536805452, BM3030128. Fit : Direct Fit. Продадена количина : продадена индивидуално.

R

Им се допаѓа и на купувачите