.

.

Прекинувач за џем со врата од 1S

Прекинувач за џем со врата од 1S

DEN 1039.68
Износ

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациите за автомобилска и оригинална опрема. WVE нуди производство на високо-технологија, заедно со иновативни решенија и подобрувања на дизајни на ОЕ. Секоја компонента или се совпаѓа или се подобрува на дизајнот OE за да обезбеди брза, лесна инсталација, супериорна изведба и сигурност. WVE 1 S1305 Прекинувач за џем на вратата.

R

Им се допаѓа и на купувачите