.

.

Регулатор на прозорецот за напојување на Altus Automotive за - jeep Grand Cherokee Заден лево

Регулатор на прозорецот за напојување на Altus Automotive за - jeep Grand Cherokee Заден лево

DEN 339.84
Износ

Регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power за 2000 - 2004 година Jeep Grand Cherokee Зад лево (без мотор за лифт на прозорецот) Регулатори и мотори на прозорецот Altus се произведени со врвни делови за квалитет и подобрена дизајн на OE за подобрување на доверливоста и издржливоста. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . заден лев.

R

Им се допаѓа и на купувачите