.

.

Bosal EPA Стандардно оптоварување директно вклопување каталитички конвертер

Bosal EPA Стандардно оптоварување директно вклопување каталитички конвертер

DEN 0.67
Износ

Bosal Standard Charde Direct Cataly Catalytic Converter - Федералните каталитички конвертори на ЕПА Федерални каталитички конвертори се изградени според спецификациите на ОЕ и се дизајнирани со тешки не'рѓосувачки челик за трајност и подолг живот. ребрести тело за структурна стабилност и издржливост, мазни влезни/излезни споеви на влечење и монолитен катализатор на саќе за максимален проток. : Произведено до строго монтирање на стилови на ОЕ за лесна инсталација на должноста од не'рѓосувачки челик конструкција на изградба на прирабници, максимаксимален проток Едно парче, директно вклопување единица што ја елиминира потребата за сечење, свиткување на цевки или заварување.

R

Им се допаѓа и на купувачите