.

.

Ксинкингхао Лабави Жени Зимски Отворени Предни Џемпери Јакни Палто Палто Со Качулка Со Долги Ракави Еднобојни Копчиња Плетено Палто Сино XXL

Ксинкингхао Лабави Жени Зимски Отворени Предни Џемпери Јакни Палто Палто Со Качулка Со Долги Ракави Еднобојни Копчиња Плетено

DEN 952.16
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)[Табела За Големина] : големина : с сад големина : 4 велика британија големина : 8 ЕУ ГОЛЕМИНА : 34 должина : 79см/31.10" биста : 98см/38.58" Ракав : 42см/16.54" . Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Должина : 80см/31.50" Биста : 102см/40.16 "Ракав : 43см/16.93" . Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Должина : 81см/31.89 "Биста : 106см/41.73 " Ракав : 44см/17.32" . Големина : XL Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 ЕУ Големина : 40 Должина : 82cm/32.28 "Биста : 110cm/43.31 " Ракав : 45cm/17.72" . Големина : 2 XL Сад Големина : 12 Велика Британија Големина : 16 ЕУ Големина : 42 Должина : 83cm/32.68 "Биста : 114cm/44.88 " Ракав : 46cm/18.11"Жени Зимски Мода Долги Ракави Еднобоен Џемпер Со Качулка Кардиган Отворен Преден Долг Кардиган Quest Front Long Cardigan Questrates Quild Color, Средна Должина,Качулка,Долг Ракав, Женски Јакни. ●Големина на белешка}Големината На Јакните : S, M,L,XL, XXL.Големината на облеката Е Азиска,големината е на малата страна,ве молиме изберете поголема големина од вашата моментална големина, се препорачува да изберете 1-2 големини поголеми. ①Прилика е Одлична За секојдневна, свечена, деловна облека и други специјални настани. Без разлика дали станува збор за секојдневен или професионален изглед, оваа јакна дефинитивно ве прави зачудувачки. ①Совпаѓањето е Одлично со Фармерки, Шорцеви, Хеланки или Спортски Панталони. Погоден за носење воumn и зима. Се препорачува нега На облека И Рачно перење. Избегнувајте користење белило и миење со топла вода. Закачете се да се исуши.

R

Им се допаѓа и на купувачите