.

.

Jordордаче, со висок пораст на женските фармерки со растојание

Jordордаче, со висок пораст на женските фармерки со растојание

DEN 1.67
Износ

Рекреирајте ретро-инспириран изглед со фармерките со високиот растојание од Jordордаче-разноврсен главен дел што го баравте. Детенот на истегнување удобно се движи со вас додека се движите низ денот. Забавно да се спарите со патики или станови за обичен ден или да се облекувате со потпетици и блуза за ноќна ноќ. Материјал : 68% памук/21% полиестер/9% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 2. одговара : тенок; Флејска нога. Подигање и инсејм : високи; 32 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : истегнете тексас за дополнителна удобност; уништени детали. Високиот пораст на жените од Jordордаче.

R

Им се допаѓа и на купувачите