.

.

Фармерки со Софија од Sofia Vergara Side Lace Lace Flakny Tunle Thress

Фармерки со Софија од Sofia Vergara Side Lace Lace Flakny Tunle Thress

DEN 3.33
Износ

Залепен и подготвен да карпа. Овие слаби фармерки од фармерките на Софија имаат странични детали од чипка што се тотално фабрики. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Segura y lista para lo que venga. Естес фармерки Адестадос де Софија фармерки презентани un fabuloso detalle de lazada латерални. Ексклузивен en. Моделот е 5’8-1/2 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’8-1/2” Y Viste Una Talla 4. Приближно. In Seam : 28-1/2 ”/largo de Enterepierna aproximado : 28-1/2”. Среден пораст; Должина на глуждот/Тиро Медио; Ларго Хаста ел Тобило. Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара есенцијална. Детали за странична чипка/detalle de lazada латерална. Зошто ќе го сакате тоа : Deleger Denim ве одржува удобно, деталите за чипка ве одржуваат тековни. % Памук/28% Repreve® полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон; 28% Poliéster Repreve®; 12% вискоза; 1% LICRA. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Theенски слаби фармерки на глуждот од фармерки на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

R

Им се допаѓа и на купувачите