.

.

Jordордаче, висок пораст на Jeanан

Jordордаче, висок пораст на Jeanан

DEN 1.00
Износ

Вашиот плакар не е комплетен без овој пар фармерки со права нозе од Jordorache. Од високиот пораст на фигурата на фигурата, до контролниот опсег на половината, ќе го сакате чувството и вклопувањето на овие фармерки. Кул и лесен стил, овие пар совршено со патики или убаво се облекуваат со потпетици или чизми. Најдобро продажба на тело.

R

Им се допаѓа и на купувачите