.

.

Илузии на облик на жени на Ли, средно-подигање.

Илузии на облик на жени на Ли, средно-подигање.

DEN 1.67
Износ

Илузии за облик на облик на Ли, со средно пораст, илузии на обликот на Jeanан ™ го зема класичното подигање што го сакате и го иновира за да ја крене, издолжи и ласка вашата природна форма. Овој Jeanан со среден пораст седи на природниот половината и има потенок вклопува низ колковите и бутовите. Скулптивната ткаенина ги гушка вашите облини и ја држи својата форма цел ден - поовладувајќи удобност и елегантна силуета. Стратешкото засенчување и ласерското засенчување се комбинираат со моќта на перцепцијата за вистински да ја подобрат вашата фигура. Закривениот кревач и уникатно заоблен џеб на лопата Lee® ја крева задната страна, додека засенчувањето на предната страна го издолжува изгледот на нозете. Тенок вклоп. Midrise Bootcut. Седи на природна половината. Опремени преку седиштето и бутот. Стратешко засолниште. Bootcut. Крива кревач и џеб. Обликување на тексас.

R

Им се допаѓа и на купувачите