.

.

С. Поло Асн. Superенски високиот пораст Супер слаби фармерки

С. Поло Асн. Superенски високиот пораст Супер слаби фармерки

DEN 287.04
Износ

Удобноста го исполнува стилот со американскиот Поло Асн. Високиот пораст Супер слаби фармерки за жени. Изработено во супер-мекото истегнување што не ја губи формата, ова се одговорот за дефинирање на половината, ултра-измазнување на тоа што сакаат да носат фармерки секој ден. Облечете се со патики или облечете се со чизми, овие фармерки ќе ве одведат каде и да сакате да одите. Овој џин може да се тркала нагоре или надолу. Инсемите се 26 "валани и 28 " ООН се тркалаат. Издвоите се со овој супер слаб џин што е лесен за стил и ќе биде нов главен дел во вашата гардероба. Материјал : 67%памук, 37%полиестер. Грижа : Машината за перење. 10 "Отворање на нозете. Подигнување : Висок пораст. Размахване на предниот дел. Функционални јамки на ременот. ООН се тркалаше со инсејм : 28". Валани инсем : 26 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите