.

.

Време и време на женски високи тешки фармерки, 27 inseam

Време и време на женски високи тешки фармерки, 27 inseam

DEN 3.33
Износ

Елегантен и шик во тексас на истегнување-овие слаби фармерки од време и Тру се тука за да го одржат вашиот обичен изглед на точка. Покажете ги кривините со вклопување на телото и ласкава висока половината што изгледа одлично со кој било врв. Облечете ги со потпетици или чизми или облечете ги со свеж пар патики - тие се удобни каде и да ве однесе расположението. Само на. Материјал : 56% памук/26% полиестер/13% рајон/5% ликра. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина 6. одговара : слаби. Подигнување и инсејм : висок пораст; 27" inseam. Затворање : Копче и летање со поштенски. Ockебови : 3 предни џебови и 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : истегнување тексас ткаенина; јамки на појас. Timeенски висок раст на слаби фармерки од време и Tru.

R

Им се допаѓа и на купувачите