.

.

Midенски женски средно издигнување слаби фармерки

Midенски женски средно издигнување слаби фармерки

DEN 351.04
Износ

Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Грижа : Машината за перење. Грижа : Машината за перење. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Грижа : Машината за перење. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Грижа : Машината за перење. Слаби фармерки на жените од средниот пораст од Jordордаче.

R

Им се допаѓа и на купувачите