.

.

Тавоп Бели Панталони Жени Одблесокот Панталони Жени Мода Слободно Време Џеб Копче Панталони Малку Разгорени Панталони Тексас Фармерки Бела Хххл

Тавоп Бели Панталони Жени Одблесокот Панталони Жени Мода Слободно Време Џеб Копче Панталони Малку Разгорени Панталони Тексас

DEN 3.00
Износ

Добредојдовте На Тавоп Шопинг. Тавоп бели панталони жени одблесокот Панталони Жени Мода Слободно Време Џеб Копче Панталони Малку Разгорени Панталони Тексас Фармерки Бела XXXL. Спецификации : Бои : Бела Големина : XXXLSeason : Одговараат За Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Тексас Шема : Цврста Декорација : Џебови Стил : Секојдневен,Модна Должина : Панталони Вклопуваат : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија : 1 Компјутер Женски Панталони Големина табела : големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 66см/25.98 "Должина : 104см/40.94"Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 70см/27.56 "Должина : 105см/41.34"Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 74см/29.13 "Должина : 106см/41.73"Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 78см/30.71 "Должина : 107см/42.13"Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 82cm/32.28 "Должина : 108cm/42.52"Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 86cm/33.86 "Должина : 109cm/42.91"Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 90cm/35.43 "Должина : 110cm/43.31"Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Половината : 94cm/37.01 "Должина : 111cm/43.70". Забелешки : 1.Ве молиме, Не повикувајте Се На Водич За Големина, ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликите и деталите што ги објавуваме пред да купите (1 инч=2,54 см) нашата облека е наменета за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. 2.Ако не постои табела со големини, големината Е слободна Големина Ветување : ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. панталони за жени трендовски. премиер ден 2023. премиер ден 2023. премиер ден 2023. премиер ден 2023.

R

Им се допаѓа и на купувачите