.

.

Jordордаче женски фармерки за подигање на подигање

Jordордаче женски фармерки за подигање на подигање

DEN 399.68
Износ

Ажурирајте ја вашата гардероба со класичните фармерки со подигање на средниот пораст на Jordorache, направени со мек, истегнат тексас што ја држи својата форма од ден на ноќ. Тенок низ колкот и бутот со суптилно отворање на запалена нога, тие се лесно да се спарат со сите ваши омилени врвови, чизми и пошироко. Супер-ласкаво и секако, удобно, овие сигурно ќе станат главен плакар. Материјал : 64% памук/27% полиестер/7% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 2. одговара : тенок; нога за подигање. Подигнување и инсејм : среден пораст; 32,5 ”Inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Истегнете тексас за дополнителна удобност. Фармерките за подигање на средниот пораст од Jordордаче.

R

Им се допаѓа и на купувачите