.

.

Кароли Жени корејски Тенок Фит Фармерки Мода Еднобојна Истегнување Со Висок струк Обични Стапала Тексас Панталони

Кароли Жени корејски Тенок Фит Фармерки Мода Еднобојна Истегнување Со Висок струк Обични Стапала Тексас Панталони

DEN 716.80
Износ

Жените мода се водат висок половината тенок одговара фармерки - - - ткаенината на панталоните е дише и удобно, а намалувањата и рутирањето се уредни и деликатни. Стилот на обичните стапала е полн со темперамент. Блуза со Маица може веднаш да ве направи кул улична девојка.Табела со големина : Големина (cm) St Waist : t60-64t Hip : t90-94t Length : t101 Mt Waist : t64-68t Hip : t94-98t Length : t102 Lt Waist : t68-72t Hip : t98-102t Length : t103 XLt Waist : t72-76t Hip : t102-106t Length : t104 XXLt Waist : t76-80t Hip : t106-110t Length : т105 големина (inch) St Waist : t23.62-25.2t Hip : t35.43-37.01t Length : t39.76 Mt Waist : t25.2-26.77t Hip : t37.01-38.58t Length : t40.16 Lt Waist : t26.77-28.35t Hip : t38.58-40.16t Length : t40.55 XLt Waist : t28.35-29.92t Hip : t40.16-41.73t Length : t40.94 XXLt Waist : t29.92-31.5t Hip : t41.73-43.31t Length : t41.34 Notes : 1. Горенаведените податоци рачно се мерат и е дозволена грешка од 1-2 см.2. Поради различни дисплеи и светла, може да има грешки во боите. Ве молиме погледнете ги вистинските ставки.Содржина На пакетот1* Панталони Мек материјал : исечените панталони се изработени од висококвалитетна тексас ткаенина, која има добра апсорпција на влага и отпорност на топлина, мала тежина и е удобна за носење. Стилски дизајн : надграден дизајн, модна цврста боја и тенок фит слаб стил, еластичен дизајн со висок струк со четири џебови, едноставен и разноврсен, додавајќи мода на вашиот целокупен фустан. Див стил : корејски обични нозе фармерки, без разлика дали ќе одговарате на едноставни Маици, кошули, елек, камизола, џемпери или разни јакни, можете да создадете удобен и свеж ефект. Соодветни прилики : модните женски панталони се совршени за секоја пригода, како што се : секојдневно носење, работа, училиште, одмор, роденден, забава, состаноци, шопинг, улица, одмор итн. Нега на облека : Рачно перење или машинско перење, максималната температура на водата е 40?В, не избелувајте, измијте одделно од различни бои, виси на суво, а не на хемиско чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите