.

.

Глорија Вандербилт Женски Висок Пораст Аманда Жан, 31 Инсем

Глорија Вандербилт Женски Висок Пораст Аманда Жан, 31 Инсем

DEN 399.68
Износ

Глорија Вандербилт Јадрото На Аманда Јеапан е оригиналното решение за вклопување јеапан. Класичното вклопување седи на природен струк со заострена нога. Обезбедува удобност без да мора да го компромитирате стилот и лесен додаток за носење на работа во вашиот плакар. Додадете го овој напорен, класичен тексас жан за совршено надополнување на сите ваши блузи и маици. Висок пораст. Отворање на ногата од 15 инчи. Директно вклопување. Контуриран преку колкот и бутот со мала заострена нога. 31 инчен инсем. Редовна должина на рабовите. Увезени. 98% Памук, 2% Спандекс. 11.25 инчен преден пораст. Класичен 5 џеб. Предно копче и затворање на патент.

R

Им се допаѓа и на купувачите