.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 431.68
Износ

Новиот потпис на колекцијата на гроздобер тренд на Леви Штраус и Ко. Инспирација е од нашите архиви и го комбинира со современите иновации за перформанси за да се создаде денешно крајно изразување на нашето наследство. Различен карактер и гроздобер завршувањето се спојуваат со супер-меки, супер-напорни ткаенини за да обезбедат автентичен стил и удобност. Високиот тенок е исечен тенок низ целиот пат низ отворот на колкот, бутот и нозете. Уживајте во целодневната удобност и стил во високи тенок фармерки од потпис од Леви Строс и Ко. Потпис од Levi Strauss & Co. Wemperенски висок тенок фармерки : 78% памук, 20% полиестер, 2% спандекс. Супер-мекото, супер-весело ткаенина ја одржува својата форма целодневна форма. Автентичен гроздобер и карактер на ткаенина. Висок пораст. Стајлинг со пет џеб. Тенок низ колкот и бутот. 29,5 "Inseam. Копче пред и патент лета. Јамки за појас. Машински миење ладно.

R

Им се допаѓа и на купувачите