.

.

Капрезе Жени Копчиња За Подигање Фармерки Секојдневен Одблесокот Тексас Панталони Ѕвонче Дното Фармерки Со Џебови Црна 2XL

Капрезе Жени Копчиња За Подигање Фармерки Секојдневен Одблесокот Тексас Панталони Ѕвонче Дното Фармерки Со Џебови Црна 2XL

DEN 639.84
Износ

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Тенок Фит Тексас Долги Панталони, Женски Еднобојни Жан Панталони, Женски Чизми Со Среден Пораст Тип На Шема : Цврста Боја : Светло Сина, Темно Сина, Црна (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL ,4 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 30% Полиестер, 5% Спандексваистлин : Средна Должина На Издигнување : Долга Нога : Сезона На Ѕвончиња : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, ЗАПОЗНАВАЊЕ, РАБОТА. Карактеристики : 1. Ткаенина : Мешавина од памук, Лесна, Пријателска За Кожата и Удобна За Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Основен Натпревар за Вашите Дневни Резервоари И Маици.2. Дизајн : Секојдневен И Стилски Жан. Тоа Е Задолжителен Тексас Жан За Вашата Гардероба во Сите Сезони!3. Карактеристика : Жените Потресени Тексас Ѕвончиња, Жени Летни Патенти Тексас Панталони, Жени Мода Изми Долги Фармерки4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Сандали, Високи Потпетици, Врвови На Резервоарот За Очила За Сонце Како што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Тексас Жан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Тенки Тексас Долги Панталони, Женски Фармерки Со Цврста Боја, Чизми Со Копчиња Со Среден Пораст. Материјал-65% Памук, 30% Полиестер, 5% Спандекс. Растеглива И Пријателска За Кожата Ткаенина, Совршена За Носење Во сите Сезони. Основен Натпревар за Вашите Дневни Резервоари И Маици. Карактеристика - Жени Потресени Тексас Ѕвончиња, Жени Летни Тексас Панталони Со Патент, Женска Мода Изми Долги Фармерки. Повод-Погоден За Секојдневно Носење, Канцеларија, Клуб, Забава, Плажа, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Шопинг, Работа. Потсетник-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика при Купувањето!.

R

Им се допаѓа и на купувачите