.

.

Кетијх-чн Панталони За Жени Искинати Фармерки За Жени Обични Големи Истегнувачки Слаби Фармерки Тексас Панталони Светло Сина, XL

Кетијх-чн Панталони За Жени Искинати Фармерки За Жени Обични Големи Истегнувачки Слаби Фармерки Тексас Панталони Светло Сина,

DEN 559.68
Износ

Панталони За Жени Искинати Фармерки За Жени Обични Големи Истегнувачки Слаби Фармерки Тексас Панталони Светло Сина, XLSeason : Костум за Целата Сезона. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Тексас. Тип На Шема : Цврст. Декорација : Џеб. Стил : Секојдневен, Моден. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски панталони.Големина шема : . Големина : С Половината : 68см/26.77" : 91см/35.83" Должина : 112см/44.09"Големина : М Половината : 73см/28.74" : 96см/37.80" Должина : 113см/44.49"Големина : Л Половината : 78см/30.71" : 101см/39.76" Должина : 114см/44.88"големина : xl половината : 83cm/32.68" : 106cm/41.73" должина : 115cm/45.28"големина : xxl половината : 88cm/34.65" : 111cm/43.70" должина : 116cm/45.67" високи панталони ,слатки фармерки,лепенка за колена,мала тежина,средно перење потресени слаби фармерки Со леопард/карирана/забавна лепенка за печатење тиква. Мека и удобна тексас ткаенина,Искинати, Слаби, Сини Фармерки, Долга, Права Нога, полу-растеглива ткаенина, Традиционален џеб, Преден Патент. Потресените Тексас слаби фармерки ги гушкаат вашите облини за совршено вклопување, колено И Нога со уништување на миење и раб на суровини. Погоден за секојдневно носење, канцеларија за патување за одмор. Забелешка за перење : ладно миење Во Машина, не избелувајте, исушете го ниско, ладно железо.

R

Им се допаѓа и на купувачите