.

.

Sofia Jeansенски женски роза кривини слаби супер високи деструирани фармерки од полите, 25 inseam, големини 00-22

Sofia Jeansенски женски роза кривини слаби супер високи деструирани фармерки од полите, 25 inseam, големини 00-22

DEN 0.33
Износ

Ги знаете тие фармерки што никогаш не сакате да ги пуштите? Овие се нив. Роза Curvy Skinny фармерки на Софија Jeansинс се чувари на тексас со нивниот добро облечен дизајн и депресија на полите. Sleek со вклопување во крива и супер висока силуета, овие фармерки имаат привлечност за враќање со кул, стилски резултати. Спарете ги со сандали или чизми и облечете ги сезона во сезона. Само на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : ¿Sabes de esos фармерки Que no quieres dejar ir? Естес син. Лос Jeansејнс Роза Криви Скини де Софија фармерки син Унос Панталонес Деним Кон Он Дисечо Десгастадо и Ун Добладило грев рематар. Elegantes, con un corte ceñido y una silueta de talle superalto, estos jeans tienen un atractivo retro con resultados frescos y elegantes. Combínallos con sandalias o Botas y llévalos temporada tras temporada. Соло en. Материјал : 66% памук/28% полиестер/4% вискоза/2% спандекс/66% алгодон/28% полиестер/4% тела вискоза/2% еластано. Грижа : Машината за перење/лавабилна е máquina. Земја на потекло : Увезен/увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Está Usando Una Talla 4. Fit : Skinny/Ajustado. Rise and Inseam : Супер високи; 11,5 ”преден пораст; 15,75 ”пораст на грбот; 10 ”отворање на нозете; 25 ”inseam/tiro superalto; 11,5 ”де Тиро фронтал; 15,75 ”де Тиро Постериор; 10 ”de apertura en la pierna; 25 ”de largo en la enterepierna. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : јамки на ременот; потресена пом/пасадорес пара cinturón. Зошто ќе го сакате тоа : слабост на фигури додека нежно ги гушкате кривините-тоа се фармерките што ги баравте. Curvy Skinny Super High Rise Беспрекорни фармерки од фармерки на Софија. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

R

Им се допаѓа и на купувачите