.

.

Женски Панталони Со Права Нога Жените Миеја Темперамент Во Цврста Боја Модни Единечни Разгорени Фармерки

Женски Панталони Со Права Нога Жените Миеја Темперамент Во Цврста Боја Модни Единечни Разгорени Фармерки

DEN 1.33
Износ

Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер, Памук. Тип На Шема : Почва. Декорација : Еластична Половина. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Панталони. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Фармерки.Големина шема : . Големина : С Половината : 70см/27,56" : 100см/39,37" Должина : 106см/41,73"Големина : М Половината : 75см/29,53" : 104см/40,94" Должина : 107см/42,13"Големина : Л Половината : 80см/31,50" : 108см/42,52" Должина : 108см/42.52"големина : xl половината : 85cm/33.46" : 112cm/44.09" должина : 109cm/42.91" квалитет - фармерките се изработени од мека, мека и лесна тексас памучна Ткаенина, која е еластична, дише и издржлива. Панталони Нови. Внимание И Грижа - Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликата За Да Ви Помогне Посоодветни Панталони. Машинско Перење Одделно Во Ладна Вода, Не Сушете На Ниска Температура. Женски Панталони плус. Како Да Го Носите-Доколку Сакате Да Излезете, Облечете Шик Јакна Со Овој Пар Фармерки За Да Се Чувствувате Ретро И Модерно. Високите Потпетици Можат Да Ви Донесат А И Машко Чувство Во Секоја Пригода. Харем Панталони Жени плус Големина. Погоден За Секојдневна Употреба-Висок Струк И Тексас. Овие Тенки Фармерки Се Многу Погодни За Вашето Секојдневно Носење. Можете Да Изберете Различни Стилови. Жени плус Големина. Женска Мода - Оваа Еластична Солза Фармерки Е Лесна За Носење и Ја Истакнува Шармантната Фигура. Јога Панталони со Џебови За Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите