.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара Софија Скини Среден пораст Исечени фармерки на глуждот, жени

Фармерки со Софија од Софија Вергара Софија Скини Среден пораст Исечени фармерки на глуждот, жени

DEN 399.68
Износ

Сè е во фармерките! Изгледајте чудесно и почувствувајте се уште подобро во фармерките на Софија од слабите фармерки на глуждот на Софија Вергара. Мора да имате за вашата колекција на тексас. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : ¡la clave син Лос Jeansинс! Лос Jeansинс Адестадос и Ларго ал Тобило де Софија фармерки де Софија Вергара син Кмодос, модернос е импресиндиблс пара тулекин де фармерки. Ексклузивен en. Приближно. Измалени мерења на моделот : висина : 5'10 ”, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”/Medidas aproximadas de la Modelo : estatura : 5'10 ", Cintura : 26", Busto : 33 ", Caderas : 36 ". Омилен модел е носење со големина 4/la Modelo viste una talla 4. удобно и ласкаво средно пораст; приближно. In Seam : 27 "/Cintura Media Cómoda y Atractiva; largo de Enterepierna aproximado : 27". Слаби се вклопуваат низ бутовите; Тенок на глуждот/Тале Абдедо А Ла Алтура де Лос Муслос; Talle Ajustadado hasta el tobillo.button Затворање со Zip Fly/ Cierre de Botón Con Cremallera Styling со пет џеб со метални метални завртки/ Estilo de Cinco Bolsillos con ги премачкува металикос ексклузив. Ултра-меки за дополнителна удобност/ултрасувра за градоначалник Комидад. Зошто ќе го сакате : Скалиците од скалилата од страничните полите се неочекуван акцент кој нуди стил на минута и тексас на истегнување обезбедува удобно вклопување. del ruedo син un andorno inesperado que ofrece un un estilo a la moda y la elasticidad de la mezclilla asegura un ajuste cómodo. 98% памук/2% еластан/98% алгодон; 2% еластан. Свесно направено. Оваа ставка е свесно направена за да вклучи одржливи практики за да помогне во минимизирање на влијанието врз животната средина. Este artículo está diseñado Conscienteme para incorporar prácticas sostenibles para ayudar minimizar el impacto ampiental . машина за перење/лавадо а máquina. Увезено/де увоз. Софија фармерки од Софија Вергара Софија слаби фармерки на глуждот со отсечени акценти за жени/фармерки Софија Адебадос, Ларго ал Тобило и Кортес декоративи де Софија фармерки де Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

R

Им се допаѓа и на купувачите