.

.

Ли Женски Вајарство Тенок Фит Слаби Повлече На Жан

Ли Женски Вајарство Тенок Фит Слаби Повлече На Жан

DEN 558.40
Износ

Ли Женски Вајарство Тенок Фит Слаби Повлече На Жан Носат По носење, миење по миење, нашите Вајање Тенок Одговара Слаби Жан се протега да се прегрне и подобрување на вашата силуета, но секогаш се прилепува назад во својата оригинална форма. Направено со иновативни влакна за издолжување, тенок и вајање на нозете, колковите и задниот дел. Тенок Фит. Мис Пораст. Слаба Нога. Вештачко Летање.

R

Им се допаѓа и на купувачите