.

.

Софија фармерки од Софија Вергара Роса Криви го пикаа слаби фармерки на глуждот, жени

Софија фармерки од Софија Вергара Роса Криви го пикаа слаби фармерки на глуждот, жени

DEN 1.00
Износ

За fallуби се во стилот на ретроспективи и вклопувањето на кривата на овие слаби фармерки од фармерките на Софија од Софија Вергара. Инстант хит за вашата колекција на тексас. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : enamótar del estilo del recuerdo y del talle ceã ± ido a las curvas de estos jeans ajustados de sofia jeans de sofia vergara. Un ã © Xito Instantã¡neo para tu colecciã³n de mezclilla. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5â 10â, половината : 26â, биста : 33â, колкови : 36â/Medidas Aproximadas de la Modeo : Estatura : 5'10 ", Cintura : 26", Busto : 33 ", Кадерас : 36". Моделот носи големина 4/la Modelo viste una Talla 4. Висок пораст; 27 "inseam/cintura alta; largo de Enterepierna : 27". Тенок се вклопува низ половината и бутовите ги прегратка кривините/Ajuste Esbelto a la altura de la cintura y de los muslos; se ajusta tus curvas. Затворање на копчињата со поштенски мува; контурирана половината; Јамки за појас/Cierre de Cremallera y Botã³n; Cintura contorneada; Пресилис пара Цинтурн. Стајлинг со 5 џеб со метални навртки за потпишување; депонирана лепенка за потпишување на задниот десен половината/diseã ± o de 5 bolsillos con remaches metã¡licos ексклузивс; Parche con la firma en lier en la parte posterior derecha de la cintura. Зошто ќе го сакате : Роза слаби фармерки сигурно ќе станат ваши нови омилени со мека, истегната ткаенина што ги размачкува вашите криви и се движи со вас. Писено полите додава забавно ретро вибрации. Mueve Contigo. El Ruedo doble aã ± ade una divertida sensación retro . 71% памук/24% полиестер/4% вискоза/1% еластан/71% алгоди; 24% Поли © Стер; 4% вискоза; 1% еластан. Машинска миење/Лавадо А Месина. Увезено/де увоз. Софија фармерки од Софија Вергара Роса Скини Фарми за глуждот за жени/фармерки Роса Адебадос и Ларго ал Тобило де Софија фармерки де Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - облечете нешто што апсолутно го сакате.

R

Им се допаѓа и на купувачите