.

.

Jordордаче женски алатка Jeanан

Jordордаче женски алатка Jeanан

DEN 2.00
Износ

Добијте го изгледот на Jordордаче, совршен баланс на стил, квалитет и вклопување. Направено со нашата квалитетна ткаенина од мешавина од памук што го прави Jeanан траен, удобен и секако модерен! Висок пораст. Џебови на лепенка. Двојно копче. 29 "Inseam. Увезен. Премиум ткаенина за квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите