.

.

Leeенски женски влечење на тексас од тексас

Leeенски женски влечење на тексас од тексас

DEN 558.40
Износ

Овие велосипедисти од страна на Leенските женски тексас Jeggings прават прекрасно за вашата колекција на основна облека. Лесно е да се спарат со во основа секој врв, туника, резервоар или џемпер. Овие возачи на Ли Деним Jeggings имаат стил на влечење што ги прави лесни за ставање и полетување. Тие се карактеризираат со класични детали, вклучително и плоча за предни копчиња и џебови. Овие панталони имаат скратено форма што ја разоткрива секоја форма. Тие се достапни во повеќе големини и бои. Возачи од Ли : Стил на влечење. Стил со 5 џеб со копче Faux/Zip. 29 "Inseam. Ladies Jeggings има 2 џебови за грб. Црн, темен тексас, лесен тексас, среден тексас. Материјал : 67% памук 30% полиестер 3% спандекс, мешавина од памук.

R

Им се допаѓа и на купувачите