.

.

Женски Фармерки Плус Големина Клиренс Фармерки Со Среден Струк Копче За Истегнување На Везот Директно Панталони Со Целосна Должина Фармерки

Женски Фармерки Плус Големина Клиренс Фармерки Со Среден Струк Копче За Истегнување На Везот Директно Панталони Со Целосна Должина

DEN 750.24
Износ

Жени Фармерки Со Среден Струк Везови Копче За Истегнување Директно Панталони Со Целосна Должина Jeans Features : 1.It изработен е од материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!2.Печатени, Висок Струк, Еластична Половина, Појаси3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро.4.Спорт и секојдневен за носење ,панталоните се совршени за приморски празници итн.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Секојдневен Стил : Обична Должина : Редовна : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Белзели Женски Фармерки Плус Големина Клиренс Фармерки Фармерки Со Среден Струк Копче За Истегнување На Панталони Со Целосна Должина Фармерки. ДЕЧКО ФАРМЕРКИ : Целосна удобност ги исполнува Легендарниот стил во нашите женски дечко фармерки. Со среден пораст и истрошено чувство, фрлете ги овие фармерки за класичен, лежерен изглед. ТЕНОК ФИТ : овој класичен јеапан седи на половината и има слаб отвор на ногата. Направен со отворање на ногата од 11,5 инчи, овој тенок фит јеапан обезбедува прилагоден изглед кој ве одржува удобно во текот на целиот ден. РАШИРИ ТЕКСАС : Потпора со доверба во овие секојдневни фармерки. Направени од автентичен тексас за истегнување, тие се движат со вас за целодневна удобност. НАТПРЕВАР : Овие фармерки панталони лесно се комбинираат со сите врвови од модерни до основни Маици и сите обувки од стилски чизми до вашите омилени чевли. Чувајте го вашиот изглед трендовски и опуштен со носење на оваа мода. ЗАБЕЛЕШКА : измијте препорачано со ладна вода/не избелувајте/закачувајте или обложувајте суво/измијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашите тексас фармерки.

R

Им се допаѓа и на купувачите