.

.

Баок фармерки за жени Плишани Лабави Панталони Топол Директно Женски Харен Задебелени Високи Фармерки Половината Женски Фармерки Женски фармерки Сини

Баок фармерки за жени Плишани Лабави Панталони Топол Директно Женски Харен Задебелени Високи Фармерки Половината Женски Фармерки

DEN 559.68
Износ

Женски Висок Струк Лабава Задебелена Топла Кадифен Директно Фармерки Харен Панталони Карактеристики : 1.Карактеристики : Тексас,Фланелен,Секојдневен,тренд и Моден дизајн,Фармерки, Зимски Панталони. 2.Материјал : Тексас. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Модни И секојдневни Тексас Панталони, Удобни, Совршени за домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Зима. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Информации за производот : Сезона : Зимски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Тексас Шема : Еднобојна Декорација : Фланелен Стил : Лежерна,Модна Должина : Долго Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони разговор Со Големина : Големина : 25 Половината : 59см/23.23" Колк : 78см/30.71" Должина : 96см/37.80" . Големина : 26 Половината : 61см/24.02 "Колк : 80см/31.50 " Должина : 97см/38.19". Големина : 27 Половината : 63см/24.80 "Колк : 83см/32.68 " Должина : 98см/38.58". Големина : 28 Половината : 66см/25.98 "Колк : 85см/33.46 " Должина : 99см/38.98". Големина : 29 Половината : 68см/26.77 "Колк : 88см/34.65 " Должина : 100см/39.37" . Големина : 30 Половината : 71см/27.95 "Колк : 90см/35.43 " Должина : 101см/39.76" . Големина : 31 Половината : 74см/29.13 "Колк : 93см/36.61 " Должина : 102см/40.16" . Големина : 32 Половината : 76см/29.92 "Колк : 95см/37.40 " Должина : 103см/40.55" фармерки за жени. женски фармерки. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, користење извонредна и убава облека за да ги импресионираме Четирите Сезони, носење на вашата омилена облека дома и изнесување подобра состојба надвор од куќата.

R

Им се допаѓа и на купувачите