.

.

Широк Нога Фармерки За Жени Висок Половината Дозвола Жените Вез Уништени Одблесокот Фармерки Копче Половината Ѕвонче Дното Тексас Панталони Морнарица М

Широк Нога Фармерки За Жени Висок Половината Дозвола Жените Вез Уништени Одблесокот Фармерки Копче Половината Ѕвонче Дното Тексас

DEN 3.00
Износ

Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Специјалниот дизајн го прави Пообичен и попривлечен за носење.Нашите Панталони се изработени од висококвалитетни материјали,доволно издржливи за вашето секојдневно носење 2.Нашите Панталони изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент! 1.

R

Им се допаѓа и на купувачите