.

.

Тера и Скај женски плус големина на фармерки за подигање

Тера и Скај женски плус големина на фармерки за подигање

DEN 959.84
Износ

Сигурен, динамичен и предодреден да биде омилен, Тера 32 '' Inseam. Затворање : поштенски преден; Затворање на копчињата; јамки на појас. Ockебови : 5 стајлинг на џеб. Карактеристики : тексас на истегнување; bootcut. Плус големина на фармерки за подигање за жени од Terra 32 '' Inseam. Затворање : поштенски преден; Затворање на копчињата; јамки на појас. Ockебови : 5 стајлинг на џеб. Карактеристики : тексас на истегнување; bootcut. Плус големина на фармерки за подигање за жени од Terra 32 '' Inseam. Затворање : поштенски преден; Затворање на копчињата; јамки на појас. Ockебови : 5 стајлинг на џеб. Карактеристики : тексас на истегнување; bootcut. Плус фармерки за подигање со големина за жени од Terra & Sky.

R

Им се допаѓа и на купувачите