.

.

Имкути Жени Обични Тексас Панталони Мека Џогер Врвка Еластична Половината Фармерки

Имкути Жени Обични Тексас Панталони Мека Џогер Врвка Еластична Половината Фармерки

DEN 1.33
Износ

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!. Квалитетот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели. 100% Сосема Нов, висок квалитет!. Материјал : Полиестерски Памук. Боја : Светло Сина,Црна, Темносина. Стил : Модни Жени Фармерки Панталони. Големина : S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL 5 XL. има 2-3% разлика според рачното мерење. ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 1 инч = 2,54 см. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Што Добивате : 1 Х Женски Фармерки Материјал : 95% полиестер + 5% спандекс супер мек и удобен за носење . Карактеристики : врвка за влечење со висок струк, џогирање и џебови за трчање и така натаму. Овие секојдневни фармерки ќе ве одржат удобни и трендовски во исто време, совршени за секојдневен живот, забава и одмори. Лесно совпаѓање : фармерките со права нога лесно се носат со сите врвови, маици и јакни. Што Добивате : 1 х Женски Фармерки.

R

Им се допаѓа и на купувачите