.

.

Антички Половината Тенок Широк Нога Панталони Нов Контраст Лабава Кат Панталони Тексас Панталони Женски Фармерки Темно Сина Л

Антички Половината Тенок Широк Нога Панталони Нов Контраст Лабава Кат Панталони Тексас Панталони Женски Фармерки Темно Сина

DEN 0.33
Износ

Антички Половината Тенок Широк Нога Панталони Нов Контраст Лабава Подот Панталони Тексас Панталони. Материјал : Полиестер, Памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 480гр. големина На Пакетот : 25х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Половината : 64см/25.20" : 88см/34.65" Должина : 102см/40.16"Големина : М Половината : 68см/26.77" : 92см/36.22" Должина : 103см/40.55"Големина : Л Половината : 72см/28.35" : 96см/37.80" Должина : 104см/40.94"големина : xl половината : 76cm/29.92" : 100cm/39.37" должина : 105cm/41.34"големина : xxl половината : 80cm/31.50" : 104cm/40.94" должина : 106cm/41.73"големина : xxxl половината : 84cm/33.07" : 108cm/42.52" должина : 107см/42.13" останете удобни со стил во Текот на целиот ден во овие секојдневни ленени панталони. Ова Доаѓа Во Лесен Материјал Што Дише И Ве Одржува Свежи И Пот - Во Топло Време. Ткаенината За Мешавина Од Лен Се Чувствува Мека, Ладна, Освежувачка И Мазна На Кожата. Направени За Да Ви Овозможат Да Се Движите Слободно И Удобно, Овие Издржливи Долни Делови Ќе Траат Низ Повеќе Перења И Абење Многу Години По Линијата. Тоа се Обичните Панталони Што Треба да Се Носат Во Топлата Летна Сезона. Рачно Миење. Карактеристики : Секојдневни Ленени Панталони, Висок Струк, Широка Нога, Еластичен Појас, Врвка За Влечење, Преден Јазол За Врзување, Два Странични Џебови, Лесен За Влечење, Еднобојна, Лабава Фитинг, Меки Ленени Памучни Панталони За Јога Пижами. Лесен За Носење И Погоден За Повеќето Луѓе. Еластично Затворање. Сјајни Црни Хеланки За Рејв Облека За Жени, фестивалска Облека За Women.Do Не Грижете се за /точка на Рејв Дното Ќе Падне.Ве молиме Погледнете Ја Сликата За Детали За Големината Ѕвонче Дното Панталони За Жени Висок Половината Жан. панталони за жени. женски панталони.

R

Им се допаѓа и на купувачите