.

.

Wrangler Женски Најважен Bootcut Жан

Wrangler Женски Најважен Bootcut Жан

DEN 3.00
Износ

Wrangler Женски Најважен Bootcut Жан. Секојдневната удобност започнува со овие основни Фармерки за подигање Wrangler. Класичниот Тексас Wrangler во разноврсни перења и познато отворање на ногата за подигање го прават овој стил совршен за секојдневни облеки. Со среден пораст и доволно истегнување за да се обезбеди удобност што трае цел ден, овие фармерки се направени за носење со сите ваши омилени маици, блузи и џемпери. Плус, продолжената големина На Вранглер им олеснува на сите да најдат вклопување што изгледа добро и се чувствува одлично. Среден пораст. Права нога. Тенок фит. Инсем варира. Памук 98%, Еластан 2%. Стил# 1009 MWZHK.

R

Им се допаѓа и на купувачите