.

.

RealSize женски џеб истегнување тексас влечење на пантолони

RealSize женски џеб истегнување тексас влечење на пантолони

DEN 3.00
Износ

Овие панталони со реална големина е совршен стил што го баравте! Овој стил има истегнување памучна ткаенина и еластична лента за половината за да ви даде извонредно вклопување! Двете предни џебови помагаат да ги задржите вредностите близу. Pantенска панталона во вистинска големина - 2 џеб 97% памук, 3% спандекс. Машинско миење ладно. Повлечете го стилот. Еластична лента за половината. Истегнете памук. 2 предни џебови.

R

Им се допаѓа и на купувачите