.

.

Роаманс Женски Плус Големина Високи Чизми Жан Со Невидлив Водат Жан

Роаманс Женски Плус Големина Високи Чизми Жан Со Невидлив Водат Жан

DEN 776.48
Износ

Роаманс Женски Плус Големина Висок Подигање Жан Со Невидлив Водат Жан.Вашите омилени фармерки за подигање, покачени со неверојатно вклопување. Направени во стил со пет џебови и толку лесни за носење, тие седат на природниот струк за да се вклопат токму таму каде што сакате. Носете насекаде и насекаде—ова се стилските, удобни фармерки што ви се потребни. Класичната форма станува уште поудобна благодарение на Нашиот невидлив појас streatch® кој спречува празнење на грбот ткаенина и ги прегрнува вашите облини. Толку удобно и толку лесно за стилизирање, ова се вашите нови фармерки. Традиционален 5-џебен стил. Седи под природниот струк. Нашите подобро прилагодени фармерки се направени за да одговараат на вашите облини. Целото наше јадро, класичен тексас е направен со супер истегнување за удобност и тоа гушкање со кривина ви одговара, плус нашиот невидлив појас за Истегнување кој е дизајниран да се движи со вас и да го елиминира јазот во грбот. Затоа одново и одново луѓето велат : Роаман го има најдобриот тексас. Редовно : 31 "неампетит : 29" inseam Tall : 35 " inseamcotn/poly/spandex Machine mashimported. За брендот : Роаман е познат по нашата модерна облека со плус големина. Ние ја направивме нашата цел да обезбедиме облека за жени со плус големина што не вреска "плус големина", туку одговара на забавните стилови на актуелните модни трендови. Роаман создава женска плус мода која е ласкава, женствена и уникатна. Роаман е совршена мешавина на мода, вклопување и удобност, сите изречно направени за облини. Редовни мерки за вклопување 31" инсеам. Ситни мерки за вклопување 29" инсем. Високото вклопување е со димензии 35 инчи. Памук/поли/спандекс. Машинско перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите