.

.

Lee® Женско Движење Fle Редовно Се Вклопуваат Подигање Жан

Lee® Женско Движење Fle Редовно Се Вклопуваат Подигање Жан

DEN 2.33
Износ

Оставете Му На Ли да дизајнира пар фармерки за совршено да одговараат на женските гени. Колекцијата Флекс Движење уникатно одговара на секоја кривина на жената и е направена со супер растеглива ткаенина која изгледа добро како што се чувствува. Флекс Движење Редовно Се Вклопуваат Подигање Жан има необврзувачки појас за целиот ден удобност. Спортување редовно вклопување со отворање на чизми за да можете да ги извадите омилените чизми за каубојка за вртење. Среден Пораст. Редовно Вклопување. Нога за подигање. Флексибилен, необврзувачки појас. Супер истегнување ткаенина. 60% Памук, 22% Вискоза, 17% Полиестер, 1% Спандекс.

R

Им се допаѓа и на купувачите